Elektroniczna Księga Wieczysta
Zamów odpis Informacje Cennik Regulamin Kontakt Strona główna
 
Zamów odpis
Jaki odpis wybrać ?
Cennik


 

Oryginalny odpis sądowy z pieczęciami pobierany z Sądu ekspozytury CIKW  
Przed zamówieniem możesz sprawdzić treść księgi wieczystej w Centralnej Bazie Danych Ksiąg Wieczystych:  
 

Wpis do księgi wieczystej - hipoteki, spadkobierców, użytkowanie wieczyste  
Przygotowanie elektronicznego wniosku z możliwością złożenia dokumentów w sądzie  
 

Elektroniczne księgi wieczyste - odpisy ksiąg wieczystych prowadzonych przez:

Wydział Ksiąg Wieczystych Aleksandrów Kujawski WL1A
Wydział Ksiąg Wieczystych Augustów SU1A
Wydział Ksiąg Wieczystych Bartoszyce OL1Y
Wydział Ksiąg Wieczystych Bełchatów PT1B
Wydział Ksiąg Wieczystych Będzin KA1B
Wydział Ksiąg Wieczystych Biała Podlaska LU1B
Wydział Ksiąg Wieczystych Białobrzegi RA2G
Wydział Ksiąg Wieczystych Białogard KO1B
Wydział Ksiąg Wieczystych Białystok BI1B

Wydział Ksiąg Wieczystych Bielsko-Biała BB1B
Wydział Ksiąg Wieczystych Bielsk Podlaski BI1P
Wydział Ksiąg Wieczystych Biłgoraj ZA1B
Wydział Ksiąg Wieczystych Biskupiec OL1B
Wydział Ksiąg Wieczystych Bochnia TR1O
Wydział Ksiąg Wieczystych Bolesławiec JG1B
Wydział Ksiąg Wieczystych Braniewo EL1B
Wydział Ksiąg Wieczystych Brodnica TO1B

Wydział Ksiąg Wieczystych Brzeg OP1B
Wydział Ksiąg Wieczystych Brzesko TR1B
Wydział Ksiąg Wieczystych Brzeziny LD1B
Wydział Ksiąg Wieczystych Brzozów KS1B
Wydział Ksiąg Wieczystych Busko Zdrój KI1B
Wydział Ksiąg Wieczystych Bydgoszcz BY1B
Wydział Ksiąg Wieczystych Bytom KA1Y
Wydział Ksiąg Wieczystych Bytów SL1B
Wydział Ksiąg Wieczystych Chełm LU1C
Wydział Ksiąg Wieczystych Chełmno TO1C
Wydział Ksiąg Wieczystych Chodzież PO1H
Wydział Ksiąg Wieczystych Chojnice SL1C
Wydział Ksiąg Wieczystych Chorzów KA1C
Wydział Ksiąg Wieczystych Choszczno SZ1C
Wydział Ksiąg Wieczystych Chrzanów KR1C
Wydział Ksiąg Wieczystych Ciechanów PL1C
Wydział Ksiąg Wieczystych Cieszyn BB1C
Wydział Ksiąg Wieczystych Czarnków PO2T
Wydział Ksiąg Wieczystych Czernichów KR1K
Wydział Ksiąg Wieczystych Częstochowa CZ1C
Wydział Ksiąg Wieczystych Człuchów SL1Z
Wydział Ksiąg Wieczystych Dąbrowa Górnicza KA1D
Wydział Ksiąg Wieczystych Dąbrowa Tarnowska TR1D
Wydział Ksiąg Wieczystych Dębica RZ1D
Wydział Ksiąg Wieczystych Dobczyce KR2Y
Wydział Ksiąg Wieczystych Drawsko Pomorskie KO1D
Wydział Ksiąg Wieczystych Działdowo EL1D
Wydział Ksiąg Wieczystych Dzierżoniów SW1D
Wydział Ksiąg Wieczystych Elbląg EL1E
Wydział Ksiąg Wieczystych Ełk OL1E
Wydział Ksiąg Wieczystych Garwolin SI1G
Wydział Ksiąg Wieczystych Gdańsk GD1G
Wydział Ksiąg Wieczystych Gdynia GD1Y
Wydział Ksiąg Wieczystych Giżycko OL1G
Wydział Ksiąg Wieczystych Gliwice GL1G
Wydział Ksiąg Wieczystych Głogów LE1G
Wydział Ksiąg Wieczystych Głubczyce OP1G
Wydział Ksiąg Wieczystych Gniezno PO1G
Wydział Ksiąg Wieczystych Goleniów SZ1O
Wydział Ksiąg Wieczystych Golub-Dobrzyń TO1G
Wydział Ksiąg Wieczystych Gorlice NS1G
Wydział Ksiąg Wieczystych Gorzów Wielkopolski GW1G
Wydział Ksiąg Wieczystych Gostynin PL1G
Wydział Ksiąg Wieczystych Gostyń PO1Y
Wydział Ksiąg Wieczystych Grajewo LM1G
Wydział Ksiąg Wieczystych Grodzisk Mazowiecki WA1G
Wydział Ksiąg Wieczystych Grodzisk Wielkopolski PO1S
Wydział Ksiąg Wieczystych Grójec RA1G
Wydział Ksiąg Wieczystych Grudziądz TO1U
Wydział Ksiąg Wieczystych Gryfice SZ1G
Wydział Ksiąg Wieczystych Gryfino SZ1Y
Wydział Ksiąg Wieczystych Gubin ZG2K
Wydział Ksiąg Wieczystych Hajnówka BI2P
Wydział Ksiąg Wieczystych Hrubieszów ZA1H
Wydział Ksiąg Wieczystych Iława EL1I
Wydział Ksiąg Wieczystych Inowrocław BY1I
Wydział Ksiąg Wieczystych Janów Lubelski ZA1J
Wydział Ksiąg Wieczystych Jarocin KZ1J
Wydział Ksiąg Wieczystych Jarosław PR1J
Wydział Ksiąg Wieczystych Jasło KS1J
Wydział Ksiąg Wieczystych Jastrzębie-Zdrój GL1J
Wydział Ksiąg Wieczystych Jawor LE1J
Wydział Ksiąg Wieczystych Jaworzno KA1J
Wydział Ksiąg Wieczystych Jelenia Góra JG1J
Wydział Ksiąg Wieczystych Jędrzejów KI1J
Wydział Ksiąg Wieczystych Kalisz KZ1A
Wydział Ksiąg Wieczystych Kamienna Góra JG1K
Wydział Ksiąg Wieczystych Kamień Pomorski SZ1K
Wydział Ksiąg Wieczystych Kartuzy GD1R
Wydział Ksiąg Wieczystych Katowice KA1K
Wydział Ksiąg Wieczystych Kazimierza Wielka KI1I
Wydział Ksiąg Wieczystych Kędzierzyn Koźle OP1K
Wydział Ksiąg Wieczystych Kępno KZ1E
Wydział Ksiąg Wieczystych Kętrzyn OL1K
Wydział Ksiąg Wieczystych Kęty KR2E
Wydział Ksiąg Wieczystych Kielce KI1L
Wydział Ksiąg Wieczystych Kluczbork OP1U
Wydział Ksiąg Wieczystych Kłobuck CZ2C
Wydział Ksiąg Wieczystych Kłodzko SW1K
Wydział Ksiąg Wieczystych Kolbuszowa TB1K
Wydział Ksiąg Wieczystych Kołobrzeg KO1L
Wydział Ksiąg Wieczystych Koło KN1K
Wydział Ksiąg Wieczystych Konin KN1N
Wydział Ksiąg Wieczystych Końskie KI1K
Wydział Ksiąg Wieczystych Koszalin KO1K
Wydział Ksiąg Wieczystych Kościan PO1K
Wydział Ksiąg Wieczystych Kościerzyna GD1E
Wydział Ksiąg Wieczystych Kozienice RA1K
Wydział Ksiąg Wieczystych Kraków KR1P
Wydział Ksiąg Wieczystych Krasnystaw ZA1K
Wydział Ksiąg Wieczystych Kraśnik LU1K
Wydział Ksiąg Wieczystych Krosno KS1K
Wydział Ksiąg Wieczystych Krosno Odrzańskie ZG1K
Wydział Ksiąg Wieczystych Krotoszyn KZ1R
Wydział Ksiąg Wieczystych Krzeszowice KR2K
Wydział Ksiąg Wieczystych Kutno LD1K
Wydział Ksiąg Wieczystych Kwidzyn GD1I
Wydział Ksiąg Wieczystych Legionowo WA1L
Wydział Ksiąg Wieczystych Legnica LE1L
Wydział Ksiąg Wieczystych Lesko KS1E
Wydział Ksiąg Wieczystych Leszno PO1L
Wydział Ksiąg Wieczystych Leżajsk RZ1E
Wydział Ksiąg Wieczystych Lębork SL1L
Wydział Ksiąg Wieczystych Lidzbark Warmiński OL1L
Wydział Ksiąg Wieczystych Limanowa NS1L
Wydział Ksiąg Wieczystych Lipno WL1L
Wydział Ksiąg Wieczystych Lipsko RA1L
Wydział Ksiąg Wieczystych Lubaczów PR1L
Wydział Ksiąg Wieczystych Lubań JG1L
Wydział Ksiąg Wieczystych Lubartów LU1A
Wydział Ksiąg Wieczystych Lubin LE1U
Wydział Ksiąg Wieczystych Lubliniec CZ1L
Wydział Ksiąg Wieczystych Lublin LU1I
Wydział Ksiąg Wieczystych Lwówek Śląski JG1S
Wydział Ksiąg Wieczystych Łańcut RZ1A
Wydział Ksiąg Wieczystych Łask SR1L
Wydział Ksiąg Wieczystych Łęczyca LD1Y
Wydział Ksiąg Wieczystych Łobez SZ1L
Wydział Ksiąg Wieczystych Łomża LM1L
Wydział Ksiąg Wieczystych Łosice SI2S
Wydział Ksiąg Wieczystych Łowicz LD1O
Wydział Ksiąg Wieczystych Łódź LD1M
Wydział Ksiąg Wieczystych Łuków LU1U
Wydział Ksiąg Wieczystych Malbork GD1M
Wydział Ksiąg Wieczystych Miastko SL1M
Wydział Ksiąg Wieczystych Miechów KR1M
Wydział Ksiąg Wieczystych Mielec TB1M
Wydział Ksiąg Wieczystych Międzychód PO2A
Wydział Ksiąg Wieczystych Międzyrzecz GW1M
Wydział Ksiąg Wieczystych Mikołów KA1M
Wydział Ksiąg Wieczystych Milicz WR1M
Wydział Ksiąg Wieczystych Mińsk Mazowiecki SI1M
Wydział Ksiąg Wieczystych Mława PL1M
Wydział Ksiąg Wieczystych Mogilno BY1M
Wydział Ksiąg Wieczystych Morąg EL2O
Wydział Ksiąg Wieczystych Mrągowo OL1M
Wydział Ksiąg Wieczystych Mszana Dolna NS2L
Wydział Ksiąg Wieczystych Muszyna NS1M
Wydział Ksiąg Wieczystych Mysłowice KA1L
Wydział Ksiąg Wieczystych Myszków CZ1M
Wydział Ksiąg Wieczystych Myślenice KR1Y
Wydział Ksiąg Wieczystych Myślibórz SZ1M
Wydział Ksiąg Wieczystych Nakło nad Notecią BY1N
Wydział Ksiąg Wieczystych Nidzica OL1N
Wydział Ksiąg Wieczystych Niepołomice KR2I
Wydział Ksiąg Wieczystych Nisko TB1N
Wydział Ksiąg Wieczystych Nowa Ruda SW2K
Wydział Ksiąg Wieczystych Nowa Sól ZG1N
Wydział Ksiąg Wieczystych Nowe Miasto Lubawskie EL1N
Wydział Ksiąg Wieczystych Nowy Dwór Gdański GD2M
Wydział Ksiąg Wieczystych Nowy Dwór Mazowiecki WA1N
Wydział Ksiąg Wieczystych Nowy Sącz NS1S
Wydział Ksiąg Wieczystych Nowy Tomyśl PO1N
Wydział Ksiąg Wieczystych Nysa OP1N
Wydział Ksiąg Wieczystych Oborniki PO1O
Wydział Ksiąg Wieczystych Olecko OL1C
Wydział Ksiąg Wieczystych Olesno OP1L
Wydział Ksiąg Wieczystych Oleśnica WR1E
Wydział Ksiąg Wieczystych Olkusz KR1O
Wydział Ksiąg Wieczystych Olsztyn OL1O
Wydział Ksiąg Wieczystych Oława WR1O
Wydział Ksiąg Wieczystych Opatów KI1T
Wydział Ksiąg Wieczystych Opoczno PT1O
Wydział Ksiąg Wieczystych Opole Lubelskie LU1O
Wydział Ksiąg Wieczystych Opole OP1O
Wydział Ksiąg Wieczystych Ostrołęka OS1O
Wydział Ksiąg Wieczystych Ostrowiec Świętokrzyski KI1O
Wydział Ksiąg Wieczystych Ostróda EL1O
Wydział Ksiąg Wieczystych Ostrów Mazowiecka OS1M
Wydział Ksiąg Wieczystych Ostrów Wielkopolski KZ1W
Wydział Ksiąg Wieczystych Ostrzeszów KZ1O
Wydział Ksiąg Wieczystych Oświęcim KR1E
Wydział Ksiąg Wieczystych Otwock WA1O
Wydział Ksiąg Wieczystych Pabianice LD1P
Wydział Ksiąg Wieczystych Pajęczno SR2W
Wydział Ksiąg Wieczystych Piaseczno WA1I
Wydział Ksiąg Wieczystych Piła PO1I
Wydział Ksiąg Wieczystych Pińczów KI1P
Wydział Ksiąg Wieczystych Pionki RA2Z
Wydział Ksiąg Wieczystych Piotrków Trybunalski PT1P
Wydział Ksiąg Wieczystych Pisz OL1P
Wydział Ksiąg Wieczystych Pleszew KZ1P
Wydział Ksiąg Wieczystych Płock PL1P
Wydział Ksiąg Wieczystych Płońsk PL1L
Wydział Ksiąg Wieczystych Poddębice SR2L
Wydział Ksiąg Wieczystych Police SZ2S
Wydział Ksiąg Wieczystych Poznań Stare Miasto PO1P - Poznań Nowe Miasto PO2P
Wydział Ksiąg Wieczystych Proszowice KR1H
Wydział Ksiąg Wieczystych Prudnik OP1P
Wydział Ksiąg Wieczystych Pruszków WA1P
Wydział Ksiąg Wieczystych Przasnysz OS1P
Wydział Ksiąg Wieczystych Przemyśl PR1P
Wydział Ksiąg Wieczystych Przeworsk PR1R
Wydział Ksiąg Wieczystych Przysucha RA1P
Wydział Ksiąg Wieczystych Pszczyna KA1P
Wydział Ksiąg Wieczystych Puck GD2W
Wydział Ksiąg Wieczystych Puławy LU1P
Wydział Ksiąg Wieczystych Pułtusk OS1U
Wydział Ksiąg Wieczystych Pyrzyce SZ2T
Wydział Ksiąg Wieczystych Racibórz GL1R
Wydział Ksiąg Wieczystych Radom RA1R
Wydział Ksiąg Wieczystych Radomsko PT1R
Wydział Ksiąg Wieczystych Radziejów WL1R
Wydział Ksiąg Wieczystych Radzyń Podlaski LU1R
Wydział Ksiąg Wieczystych Rawa Mazowiecka LD1R
Wydział Ksiąg Wieczystych Rawicz PO1R
Wydział Ksiąg Wieczystych Ropczyce RZ1R
Wydział Ksiąg Wieczystych Ruda Śląska GL1S
Wydział Ksiąg Wieczystych Rybnik GL1Y
Wydział Ksiąg Wieczystych Ryki LU1Y
Wydział Ksiąg Wieczystych Rypin WL1Y
Wydział Ksiąg Wieczystych Rzeszów RZ1Z
Wydział Ksiąg Wieczystych Sandomierz KI1S
Wydział Ksiąg Wieczystych Sanok KS1S
Wydział Ksiąg Wieczystych Sejny SU1N
Wydział Ksiąg Wieczystych Sępólno Krajeńskie BY2T
Wydział Ksiąg Wieczystych Siedlce SI1S
Wydział Ksiąg Wieczystych Siemianowice Śląskie KA1I
Wydział Ksiąg Wieczystych Siemiatycze BI3P
Wydział Ksiąg Wieczystych Sieniawa PR2R
Wydział Ksiąg Wieczystych Sieradz SR1S
Wydział Ksiąg Wieczystych Sierpc PL1E
Wydział Ksiąg Wieczystych Skała KR2P
Wydział Ksiąg Wieczystych Skarżysko-Kamienna KI1R
Wydział Ksiąg Wieczystych Skawina KR3I
Wydział Ksiąg Wieczystych Skierniewice LD1H
Wydział Ksiąg Wieczystych Sławno KO1E
Wydział Ksiąg Wieczystych Słomniki KR1S
Wydział Ksiąg Wieczystych Słubice GW1S
Wydział Ksiąg Wieczystych Słupca KN1S
Wydział Ksiąg Wieczystych Słupsk SL1S
Wydział Ksiąg Wieczystych Sochaczew PL1O
Wydział Ksiąg Wieczystych Sokołów Podlaski SI1P
Wydział Ksiąg Wieczystych Sokółka BI1S
Wydział Ksiąg Wieczystych Sopot GD1S
Wydział Ksiąg Wieczystych Sosnowiec KA1S
Wydział Ksiąg Wieczystych Stalowa Wola TB1S
Wydział Ksiąg Wieczystych Starachowice KI1H
Wydział Ksiąg Wieczystych Stargard Szczeciński SZ1T
Wydział Ksiąg Wieczystych Starogard Gdański GD1A
Wydział Ksiąg Wieczystych Staszów KI1A
Wydział Ksiąg Wieczystych Strzelce Krajeńskie GW1K
Wydział Ksiąg Wieczystych Strzelce Opolskie OP1S
Wydział Ksiąg Wieczystych Strzelin WR1T
Wydział Ksiąg Wieczystych Strzyżów RZ1S
Wydział Ksiąg Wieczystych Sucha Beskidzka KR1B
Wydział Ksiąg Wieczystych Sulechów ZG2S
Wydział Ksiąg Wieczystych Sulęcin GW1U
Wydział Ksiąg Wieczystych Suwałki SU1S
Wydział Ksiąg Wieczystych Szamotuły PO1A
Wydział Ksiąg Wieczystych Szczecinek KO1I
Wydział Ksiąg Wieczystych Szczecin SZ1S
Wydział Ksiąg Wieczystych Szczytno OL1S
Wydział Ksiąg Wieczystych Sztum GD2I
Wydział Ksiąg Wieczystych Szubin BY1U
Wydział Ksiąg Wieczystych Szydłowiec RA1S
Wydział Ksiąg Wieczystych Śrem PO1M
Wydział Ksiąg Wieczystych Środa Śląska WR1S
Wydział Ksiąg Wieczystych Środa Wielkopolska PO1D
Wydział Ksiąg Wieczystych Świdnica SW1S
Wydział Ksiąg Wieczystych Świdwin KO2B
Wydział Ksiąg Wieczystych Świebodzin ZG1S
Wydział Ksiąg Wieczystych Świecie BY1S
Wydział Ksiąg Wieczystych Świnoujście SZ1W
Wydział Ksiąg Wieczystych Tarnobrzeg TB1T
Wydział Ksiąg Wieczystych Tarnowskie Góry GL1T
Wydział Ksiąg Wieczystych Tarnów TR1T
Wydział Ksiąg Wieczystych Tczew GD1T
Wydział Ksiąg Wieczystych Tomaszów Lubelski ZA1T
Wydział Ksiąg Wieczystych Tomaszów Mazowiecki PT1T
Wydział Ksiąg Wieczystych Toruń TO1T
Wydział Ksiąg Wieczystych Trzcianka PO1T
Wydział Ksiąg Wieczystych Trzebnica WR1W
Wydział Ksiąg Wieczystych Tuchola BY1T
Wydział Ksiąg Wieczystych Tuchów TR2T
Wydział Ksiąg Wieczystych Turek KN1T
Wydział Ksiąg Wieczystych Tychy KA1T
Wydział Ksiąg Wieczystych Tyczyn RZ2Z
Wydział Ksiąg Wieczystych Ustrzyki Dolne KS2E
Wydział Ksiąg Wieczystych Wadowice KR1W
Wydział Ksiąg Wieczystych Wałbrzych SW1W
Wydział Ksiąg Wieczystych Wałcz KO1W
Wydział Ksiąg Wieczystych Warszawa WA3M Warszawa Białołęka, Targówek
Wydział Ksiąg Wieczystych Warszawa WA1M Warszawa Bielany, Bemowo, Ochota, Żoliborz
Wydział Ksiąg Wieczystych Warszawa WA2M Warszawa Mokotów - Ursynów
Wydział Ksiąg Wieczystych Warszawa WA4M Warszawa Śródmieście - Wola - Łomianki
Wydział Ksiąg Wieczystych Warszawa WA5M Warszawa Ursynów, Ursus, Włochy
Wydział Ksiąg Wieczystych Warszawa WA6M Warszawa Praga Południe, Wawer, Wesoła
Wydział Ksiąg Wieczystych Wąbrzeźno TO1W
Wydział Ksiąg Wieczystych Wągrowiec PO1B
Wydział Ksiąg Wieczystych Wejherowo GD1W
Wydział Ksiąg Wieczystych Węgorzewo OL2G
Wydział Ksiąg Wieczystych Węgrów SI1W
Wydział Ksiąg Wieczystych Wieliczka KR1I
Wydział Ksiąg Wieczystych Wieluń SR1W
Wydział Ksiąg Wieczystych Włocławek WL1W
Wydział Ksiąg Wieczystych Włodawa LU1W
Wydział Ksiąg Wieczystych Włoszczowa KI1W
Wydział Ksiąg Wieczystych Wodzisław Śląski GL1W
Wydział Ksiąg Wieczystych Wolsztyn PO1E
Wydział Ksiąg Wieczystych Wołomin WA1W
Wydział Ksiąg Wieczystych Wołów WR1L
Wydział Ksiąg Wieczystych Wrocław WR1K
Wydział Ksiąg Wieczystych Września PO1F
Wydział Ksiąg Wieczystych Wschowa ZG1W
Wydział Ksiąg Wieczystych Wyrzysk PO2H
Wydział Ksiąg Wieczystych Wysokie Mazowieckie LM1W
Wydział Ksiąg Wieczystych Wyszków OS1W
Wydział Ksiąg Wieczystych Zabrze GL1Z
Wydział Ksiąg Wieczystych Zakopane NS1Z
Wydział Ksiąg Wieczystych Zambrów LM1Z
Wydział Ksiąg Wieczystych Zamość ZA1Z
Wydział Ksiąg Wieczystych Zawiercie CZ1Z
Wydział Ksiąg Wieczystych Ząbkowice Śląskie SW1Z
Wydział Ksiąg Wieczystych Zduńska Wola SR1Z
Wydział Ksiąg Wieczystych Zgierz LD1G
Wydział Ksiąg Wieczystych Zgorzelec JG1Z
Wydział Ksiąg Wieczystych Zielona Góra ZG1E
Wydział Ksiąg Wieczystych Złotoryja LE1Z
Wydział Ksiąg Wieczystych Złotów PO1Z
Wydział Ksiąg Wieczystych Zwoleń RA1Z
Wydział Ksiąg Wieczystych Żagań ZG1G
Wydział Ksiąg Wieczystych Żary ZG1R
Wydział Ksiąg Wieczystych Żnin BY1Z
Wydział Ksiąg Wieczystych Żory GL1X
Wydział Ksiąg Wieczystych Żuromin PL2M
Wydział Ksiąg Wieczystych Żyrardów PL1Z
Wydział Ksiąg Wieczystych Żywiec BB1Z

Sąd Rejonowy prowadzący księgi wieczyste w wersji elektronicznej:

Sąd Rejonowy w Aleksandrowie Kujawskim* IV ul. Narutowicza 16, 87-700 Aleksandrów Kujawski
Sąd Rejonowy w Augustowie* IV ul. Młyńska 59, 16-300 Augustów
Sąd Rejonowy w Bartoszycach** V ul. Warszawska 3, 11-200 Bartoszyce
Sąd Rejonowy w Bełchatowie V ul. Stefana Okrzei 4, 97-400 Bełchatów
Sąd Rejonowy w Będzinie** V ul. Królowej Jadwigi 2, 42-500 Będzin
Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej VI ul. Brzeska 20-22, 21-500 Biała Podlaska
Sąd Rejonowy w Białogardzie** V ul. Wileńska 2, 78-200 Białogard
Sąd Rejonowy w Białogardzie, Wydział Zamiejscowy w Świdwinie** VI ul. Batalionów Chłopskich 6, 78-300 Świdwin
Sąd Rejonowy w Białymstoku IX ul. Mickiewicza 103, 15-950 Białystok
Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VII ul. Świętej Trójcy 3, 43-300 Bielsko-Biała
Sąd Rejonowy w Bielsku Podlaskim V ul. Mickiewicza 53, 17-100 Bielsk Podlaski
Sąd Rejonowy w Bielsku Podlaskim, Wydział Zamiejscowy w Hajnówce** IX ul. Warszawska 87, 17-200 Hajnówka
Sąd Rejonowy w Bielsku Podlaskim, Wydział Zamiejscowy w Siemiatyczach X ul. Górna 61, 17-300 Siemiatycze
Sąd Rejonowy w Biłgoraju** V ul. T. Kościuszki 29, 23-400 Biłgoraj
Sąd Rejonowy w Biskupcu* V ul. Sądowa 4, 11-300 Biskupiec
Sąd Rejonowy w Bochni V ul. Kościuszki 4, 32-700 Bochnia
Sąd Rejonowy w Bolesławcu V ul. Sądowa 1, 59-700 Bolesławiec
Sąd Rejonowy w Braniewie* IV ul. Sądowa 1, 14-500 Braniewo
Sąd Rejonowy w Brodnicy* V ul. Sądowa 5, 87-300 Brodnica
Sąd Rejonowy w Brzegu V ul. B. Chrobrego 31, 49-300 Brzeg
Sąd Rejonowy w Brzesku IV ul. Kościuszki 20, 32-800 Brzesko
Sąd Rejonowy w Brzezinach** IV ul. Waryńskiego 32, 95-060 Brzeziny
Sąd Rejonowy w Brzozowie IV ul. 3 Maja 2a, 36-200 Brzozów
Sąd Rejonowy w Busku-Zdroju V ul. Kościuszki 5, 28-100 Busko-Zdrój
Sąd Rejonowy w Bydgoszczy X ul. Wały Jagiellońskie 4, 85-950 Bydgoszcz
Sąd Rejonowy w Bytomiu IV ul. Piekarska 1, 41-900 Bytom
Sąd Rejonowy w Bytowie** IV ul. Zamkowa 1, 77-100 Bytów
Sąd Rejonowy w Chełmie** VI al. I Armii Wojska Polskiego 16, 22-100 Chełm
Sąd Rejonowy w Chełmnie* V ul. Toruńska 3, 86-200 Chełmno
Sąd Rejonowy w Chodzieży** V ul. Krasińskiego 10, 64-800 Chodzież
Sąd Rejonowy w Chodzieży, Wydział Zamiejscowy w Wyrzysku** VI ul. Bydgoska 24, 89-300 Wyrzysk
Sąd Rejonowy w Chojnicach* V ul. Młyńska 30, 89-600 Chojnice
Sąd Rejonowy w Chorzowie VI ul. Rostka 2, 41-500 Chorzów
Sąd Rejonowy w Choszcznie* V ul. Wolności 14, 73-200 Choszczno
Sąd Rejonowy w Chrzanowie V ul. Sądowa 7, 32-500 Chrzanów
Sąd Rejonowy w Ciechanowie** VI ul. Mikołajczyka 5, 06-400 Ciechanów
Sąd Rejonowy w Cieszynie V ul. Garncarska 8, 43-400 Cieszyn
Sąd Rejonowy w Częstochowie IX ul. Dąbrowskiego 23/35, 42-201 Częstochowa
Sąd Rejonowy w Częstochowie, Wydział Zamiejscowy w Kłobucku** X ul. Wieluńska 17, 42-100 Kłobuck
Sąd Rejonowy w Człuchowie** V ul. Szczecińska 1, 77-300 Człuchów
Sąd Rejonowy w Dąbrowie Górniczej* VI ul. Graniczna 23, 41-300 Dąbrowa Górnicza
Sąd Rejonowy w Dąbrowie Tarnowskiej* IV ul. Jakuba Bojki 2, 33-200 Dąbrowa Tarnowska
Sąd Rejonowy w Dębicy* V ul. Słoneczna 3, 39-200 Dębica
Sąd Rejonowy w Drawsku Pomorskim* V ul. Jasna 3, 78-500 Drawsko Pomorskie
Sąd Rejonowy w Działdowie* IV ul. Jagiełły 31, 13-200 Działdowo
Sąd Rejonowy w Dzierżoniowie VI ul. Świdnicka 51, 58-200 Dzierżoniów
Sąd Rejonowy w Elblągu  VI ul. płk. Dąbka 8-12, 82-300 Elbląg
Sąd Rejonowy w Ełku V ul. M. Konopnickiej 4, 19-300 Ełk
Sąd Rejonowy w Garwolinie** V al. Legionów 46, 08-400 Garwolin
Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku III ul. Piekarnicza 10, 80-126 Gdańsk
Sąd Rejonowy w Gdyni V pl. Konstytucji 5, 81-969 Gdynia
Sąd Rejonowy w Giżycku VI ul. Warszawska 28, 11-500 Giżycko
Sąd Rejonowy w Giżycku, Wydział Zamiejscowy w Węgorzewie* VII 11-600 Węgorzewo
Sąd Rejonowy w Gliwicach VIII ul. Wieczorka 10a, 44-100 Gliwice
Sąd Rejonowy w Głogowie** V ul. St. Kutrzeby 2, 67-200 Głogów
Sąd Rejonowy w Głubczycach* IV ul. Kochanowskiego 1, 48-100 Głubczyce
Sąd Rejonowy w Gnieźnie V ul. Franciszkańska 9, 62-200 Gniezno
Sąd Rejonowy w Goleniowie** V ul. Konstytucji 3 Maja 45, 72-100 Goleniów
Sąd Rejonowy w Golubiu-Dobrzyniu* IV ul. Kościelna 23/25, 87-400 Golub-Dobrzyń
Sąd Rejonowy w Gorlicach* V ul. Biecka 5, 38-300 Gorlice
Sąd Rejonowy w Gorzowie Wielkopolskim VI ul. Chopina 52 blok 15, 66-400 Gorzów Wlkp.
Sąd Rejonowy w Gostyninie** IV ul. 3 Maja 43, 09-500 Gostynin
Sąd Rejonowy w Gostyniu* V ul. Sądowa 1, 63-800 Gostyń
Sąd Rejonowy w Grajewie** V ul. Mickiewicza 10 C, 19-200 Grajewo
Sąd Rejonowy w Grodzisku Mazowieckim IV ul. Bartniaka 21/23, 05-825 Grodzisk Mazowiecki
Sąd Rejonowy w Grodzisku Wielkopolskim* V ul. Żwirki i Wigury 3, 62-065 Grodzisk Wlkp.
Sąd Rejonowy w Grójcu** V ul. Sportowa 14, 05-600 Grójec
Sąd Rejonowy w Grójcu, Wydział Zamiejscowy w Białobrzegach* VIII ul. Kościelna 110, 26-800 Białobrzegi
Sąd Rejonowy w Grudziądzu V ul. Sikorskiego 19/23, 86-300 Grudziądz
Sąd Rejonowy w Gryficach** V ul. Wysoka Brama 2, 72-300 Gryfice
Sąd Rejonowy w Gryfinie V ul. Grunwaldzka 8, 74-100 Gryfino
Sąd Rejonowy w Hrubieszowie** V ul. mjr. H. Dobrzańskiego "Hubala" 7, 
 
22-500 Hrubieszów
Sąd Rejonowy w Iławie V ul. Gen. Andersa 2, 14-200 Iława
Sąd Rejonowy w Inowrocławiu** V ul. G. Narutowicza 42, 88-100 Inowrocław
Sąd Rejonowy w Janowie Lubelskim** V ul. Jana Zamoyskiego 94, 23-300 Janów Lubelski
Sąd Rejonowy w Jarocinie* V ul. Wrocławska 6, 63-200 Jarocin
Sąd Rejonowy w Jarosławiu V ul. Jana Pawła II 11, 37-500 Jarosław
Sąd Rejonowy w Jastrzębiu-Zdroju V ul. Staszica 3, 44-330 Jastrzębie-Zdrój
Sąd Rejonowy w Jaśle V ul. Armii Krajowej 3, 38-200 Jasło
Sąd Rejonowy w Jaworze** V ul. Klasztorna 5, 59-400 Jawor
Sąd Rejonowy w Jaworznie** V ul. Grunwaldzka 28, 43-600 Jaworzno
Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze VI ul. Bankowa 18, 58-500 Jelenia Góra
Sąd Rejonowy w Jędrzejowie V ul. 11 Listopada 74, 28-300 Jędrzejów
Sąd Rejonowy w Kaliszu VI al. Wolności 13, 62-800 Kalisz
Sąd Rejonowy w Kamieniu Pomorskim** III Plac Wolności 1c, 72-400 Kamień Pomorski
Sąd Rejonowy w Kamiennej Górze** V al. Wojska Polskiego 36, 58-400 Kamienna Góra
Sąd Rejonowy w Kartuzach** V ul. Kościuszki 1, 83-300 Kartuzy
Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach XI ul. Francuska 70A, 40-028 Katowice
Sąd Rejonowy w Kazimierzy Wielkiej** IV ul. T. Kościuszki 3, 28-500 Kazimierza Wielka
Sąd Rejonowy w Kędzierzynie-Koźlu** V ul. Żeromskiego 5, 47-200 Kędzierzyn-Koźle
Sąd Rejonowy w Kępnie V al. Marcinkowskiego 10, 63-600 Kępno
Sąd Rejonowy w Kętrzynie V ul. Sikorskiego 66, 11-400 Kętrzyn
Sąd Rejonowy w Kielcach VI ul. Warszawska 44, 25-312 Kielce
Sąd Rejonowy w Kluczborku IV ul. M. Skłodowskiej-Curie 15, 46-200 Kluczbork
Sąd Rejonowy w Kłodzku* V ul. Bohaterów Getta 15, 57-300 Kłodzko
Sąd Rejonowy w Kłodzku, Wydział Zamiejscowy w Nowej Rudzie* VII ul. Niepodległości 2, 57-400 Nowa Ruda
Sąd Rejonowy w Kolbuszowej** V ul. Tyszkiewiczów 4, 36-100 Kolbuszowa
Sąd Rejonowy w Kole** V ul. Włocławska 4, 62-600 Koło
Sąd Rejonowy w Kołobrzegu V ul. Katedralna 13, 78-100 Kołobrzeg
Sąd Rejonowy w Koninie VI ul. Wojska Polskiego 2, 62-500 Konin
Sąd Rejonowy w Końskich* IV ul. Iwo Odrowąża 5, 26-200 Końskie
Sąd Rejonowy w Koszalinie VI ul. Grottgera 4, 75-950 Koszalin
Sąd Rejonowy w Kościanie** V pl. Niezłomnych 2, 64-000 Kościan
Sąd Rejonowy w Kościerzynie** V ul. Zgromadzenia Księży Zmartwychwstańców 1, 
 
83-400 Kościerzyna
Sąd Rejonowy w Kozienicach* V ul. Konstytucji 3 Maja 22, 26-900 Kozienice
Sąd Rejonowy dla Krakowa-Krowodrzy w Krakowie, Wydział Zamiejscowy w Czernichowie* VII Czernichów 241, 32-070 Czernichów
Sąd Rejonowy dla Krakowa-Krowodrzy w Krakowie, Wydział Zamiejscowy w Krzeszowicach VI pl. Kulczyckiego 1, 32-065 Krzeszowice
Sąd Rejonowy dla Krakowa-Nowej Huty w Krakowie, Wydział Zamiejscowy w Proszowicach* V ul. Kosynierów 28, 32-100 Proszowice
Sąd Rejonowy dla Krakowa–Podgórza w Krakowie IV ul. Przy Rondzie 7, 31-547 Kraków
Sąd Rejonowy dla Krakowa–Podgórza w Krakowie, Wydział Zamiejscowy w Skale* VIII Rynek 29, 32-043 Skała
Sąd Rejonowy dla Krakowa–Śródmieścia w Krakowie, Wydział Zamiejscowy w Słomnikach* IX os. Świerczewskiego 4, 32-090 Słomniki
Sąd Rejonowy w Krasnymstawie* IV ul. Poniatowskiego 31, 22-300 Krasnystaw
Sąd Rejonowy w Kraśniku* V ul. Lubelska 81, 23-200 Kraśnik
Sąd Rejonowy w Krośnie VI ul. Sienkiewicza 12, 38-400 Krosno
Sąd Rejonowy w Krośnie Odrzańskim V ul. Piastów 10 L, 66-600 Krosno Odrzańskie
Sąd Rejonowy w Krośnie Odrzańskim, Wydział Zamiejscowy w Gubinie VIII ul. Piastowska 16, 66-620 Gubin
Sąd Rejonowy w Krotoszynie* V ul. Sienkiewicza 11, 63-700 Krotoszyn
Sąd Rejonowy w Kutnie V ul. Spokojna 2, 99-300 Kutno
Sąd Rejonowy w Kwidzynie V ul. Kościuszki 30A, 82-500 Kwidzyn
Sąd Rejonowy w Kwidzynie, Wydział Zamiejscowy w Sztumie** VIII ul. Mickiewicza 17, 82-400 Sztum
Sąd Rejonowy w Legionowie IV ul. Sobieskiego 47, 05-118 Legionowo
Sąd Rejonowy w Legnicy VI ul. Andersa 12-13, 59-220 Legnica
Sąd Rejonowy w Lesku* IV pl. Konstytucji 3 Maja 9, 38-600 Lesko
Sąd Rejonowy w Lesku, Wydział Zamiejscowy w Ustrzykach Dolnych* VII ul. 29 Listopada 12, 38-700 Ustrzyki Dolne
Sąd Rejonowy w Lesznie VI ul. Dąbrowskiego 2, 64-100 Leszno
Sąd Rejonowy w Leżajsku** V ul. Mickiewicza 47, 37-300 Leżajsk
Sąd Rejonowy w Lęborku V pl. Kopernika 4, 84-300 Lębork
Sąd Rejonowy w Lidzbarku Warmińskim* IV ul. Wyszyńskiego 37, 11-100 Lidzbark Warmiński
Sąd Rejonowy w Limanowej** V ul. Józefa Marka 19, 34-600 Limanowa
Sąd Rejonowy w Limanowej, Wydział Zamiejscowy w Mszanie Dolnej** VI ul. Fabryczna 6, 34-730 Mszana Dolna
Sąd Rejonowy w Lipnie** V ul. Piłsudskiego 15/17, 87-600 Lipno
Sąd Rejonowy w Lipsku** V ul. Partyzantów 7, 27-300 Lipsko
Sąd Rejonowy w Lubaczowie* IV ul. Mickiewicza 24, 37-600 Lubaczów
Sąd Rejonowy w Lubaniu* V ul. Armii Krajowej 31, 59-800 Lubań
Sąd Rejonowy w Lubartowie** IV ul. Lubelska 57, 21-100 Lubartów
Sąd Rejonowy w Lubinie V ul. Wrocławska 3, 59-300 Lubin
Sąd Rejonowy Lublin-Zachód w Lublinie X ul. Konrada Wallenroda 4d, 20-607 Lublin
Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku V ul. Kard. S. Wyszyńskiego 18, 21-040 Świdnik
Sąd Rejonowy w Lublińcu V ul. Sądowa 3, 42-700 Lubliniec
Sąd Rejonowy w Lwówku Śląskim* V al. Wojska Polskiego 7, 59-600 Lwówek Śląski
Sąd Rejonowy w Łańcucie* V ul. Grunwaldzka 10, 37-100 Łańcut
Sąd Rejonowy w Łasku V ul. Przemysłowa 5, 98-100 Łask
Sąd Rejonowy w Łasku, Wydział Zamiejscowy w Poddębicach* VI ul. Północna 5, 99-200 Poddębice
Sąd Rejonowy w Łęczycy IV ul. M. Konopnickiej 16, 99-100 Łęczyca
Sąd Rejonowy w Łobzie* IV ul. Niepodległości 15, 73-150 Łobez
Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi XVI ul. Pomorska 21, 90-921 Łódź
Sąd Rejonowy w Łomży VI ul. Polowa 1, 18-400 Łomża
Sąd Rejonowy w Łowiczu** V ul. Kaliska 1/3, 99-400 Łowicz
Sąd Rejonowy w Łukowie** V ul. Staropijarska 1, 21-400 Łuków
Sąd Rejonowy w Malborku* V ul. 17 Marca 3, 82-200 Malbork
Sąd Rejonowy w Malborku, Wydział Zamiejscowy w Nowym Dworze Gdańskim* IX ul. Warszawska 28, 82-100 Nowy Dwór Gdański
Sąd Rejonowy w Miastku* IV ul. Armii Krajowej 30, 77-200 Miastko
Sąd Rejonowy w Miechowie* IV pl. Kościuszki 3a, 32-200 Miechów
Sąd Rejonowy w Mielcu V ul. Kościuszki 15A, 39-300 Mielec
Sąd Rejonowy w Międzyrzeczu* V ul. Wojska Polskiego 1, 66-300 Międzyrzecz
Sąd Rejonowy w Mikołowie** V ul. Ks. Kard. St. Wyszyńskiego 4, 43-190 Mikołów
Sąd Rejonowy w Miliczu** IV ul. Piłsudskiego 10, 56-300 Milicz
Sąd Rejonowy w Mińsku Mazowieckim V ul. Okrzei 14, 05-300 Mińsk Mazowiecki
Sąd Rejonowy w Mławie* IV ul. Reymonta 3, 06-500 Mława
Sąd Rejonowy w Mławie, Wydział Zamiejscowy w Żurominie* VII ul. Olszewska 9/11, 09-300 Żuromin
Sąd Rejonowy w Mogilnie* IV ul. Sądowa 21, 88-300 Mogilno
Sąd Rejonowy w Mrągowie* IV ul. Królewiecka 55, 11-700 Mrągowo
Sąd Rejonowy w Muszynie IV ul. A. Kity 18, 33-370 Muszyna
Sąd Rejonowy w Mysłowicach** V ul. Krakowska 2, 41-400 Mysłowice
Sąd Rejonowy w Myszkowie* V ul. Kwiatkowskiego 2, 42-300 Myszków
Sąd Rejonowy w Myślenicach* IV ul. Piłsudskiego 7, 32-400 Myślenice
Sąd Rejonowy w Myślenicach, Wydział Zamiejscowy w Dobczycach* V Rynek 22A, 32-410 Dobczyce
Sąd Rejonowy w Myśliborzu* V ul. Niedziałkowskiego 6, 74-300 Myślibórz
Sąd Rejonowy w Nakle nad Notecią* IV ul. Sądowa 3, 89-100 Nakło nad Notecią
Sąd Rejonowy w Nidzicy* IV ul. Kościuszki 15, 13-100 Nidzica
Sąd Rejonowy w Nisku* V Plac Wolności 14, 37-400 Nisko
Sąd Rejonowy w Nowej Soli* V ul. Piłsudskiego 24, 67-100 Nowa Sól
Sąd Rejonowy w Nowym Dworze Mazowieckim IV ul. Chemików 1B, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Sąd Rejonowy w Nowym Mieście Lubawskim* IV ul. Grunwaldzka 28, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie
Sąd Rejonowy w Nowym Sączu VI ul. Pijarska 3, 33-300 Nowy Sącz
Sąd Rejonowy w Nowym Targu V ul. Ludźmierska 29, 34-400 Nowy Targ
Sąd Rejonowy w Nowym Tomyślu** IV pl. Niepodległości 31, 64-300 Nowy Tomyśl
Sąd Rejonowy w Nysie** V Rynek 36 C, 48-300 Nysa
Sąd Rejonowy w Obornikach* IV ul. Piłsudskiego 57, 64-600 Oborniki
Sąd Rejonowy w Olecku* IV ul. Sembrzyckiego 18, 19-400 Olecko
Sąd Rejonowy w Oleśnie** V ul. Sądowa 3, 46-300 Olesno
Sąd Rejonowy w Oleśnicy V ul. 3 Maja 48/49, 56-400 Oleśnica
Sąd Rejonowy w Olkuszu* V ul. Króla Kazimierza Wlk. 45, 32-300 Olkusz
Sąd Rejonowy w Olsztynie VI ul. Dąbrowszczaków 44, 10-001 Olsztyn
Sąd Rejonowy w Oławie** V ul. 3 Maja 26, 55-200 Oława
Sąd Rejonowy w Opatowie** IV pl. Obrońców Pokoju 18, 27-500 Opatów
Sąd Rejonowy w Opocznie** V ul. Biernackiego 20, 26-300 Opoczno
Sąd Rejonowy w Opolu VI ul. Ozimska 60a, 45-368 Opole
Sąd Rejonowy w Opolu Lubelskim** IV ul. Piłsudskiego 12, 24-300 Opole Lubelskie
Sąd Rejonowy w Ostrołęce VI ul. Mazowiecka 3, 07-410 Ostrołęka
Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim V ul. Kościuszki 1, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
Sąd Rejonowy w Ostrowi Mazowieckiej* V ul. B. Prusa 2, 07-300 Ostrów Mazowiecka
Sąd Rejonowy w Ostrowie Wielkopolskim V ul. Sądowa 2, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Sąd Rejonowy w Ostródzie** V ul. Jana III Sobieskiego 12, 14-100 Ostróda
Sąd Rejonowy w Ostródzie, Wydział Zamiejscowy w Morągu* VI ul. Warmińska 17a, 14-300 Morąg
Sąd Rejonowy w Ostrzeszowie IV ul. Zamkowa 9a, 63-500 Ostrzeszów
Sąd Rejonowy w Oświęcimiu* V Rynek Główny 14, 32-600 Oświęcim
Sąd Rejonowy w Oświęcimiu, Wydział Zamiejscowy w Kętach* VI Rynek 20, 32-650 Kęty
Sąd Rejonowy w Otwocku IV ul. Armii Krajowej 2, 05-400 Otwock
Sąd Rejonowy w Pabianicach V ul. Partyzancka 105/127, 95-200 Pabianice
Sąd Rejonowy w Piasecznie IV ul. Kościuszki 14, 05-500 Piaseczno
Sąd Rejonowy w Pile VI al. Powstańców Wlkp. 79, 64-920 Piła
Sąd Rejonowy w Pińczowie** V ul. 3 Maja 12a, 28-400 Pińczów
Sąd Rejonowy w Piotrkowie Trybunalskim VI ul. Słowackiego 5, 97-300 Piotrków Trybunalski
Sąd Rejonowy w Piszu* IV ul. Warszawska 47, 12-200 Pisz
Sąd Rejonowy w Pleszewie IV ul. Malińska 21, 63-300 Pleszew
Sąd Rejonowy w Płocku VI pl. Narutowicza 6, 09-404 Płock
Sąd Rejonowy w Płońsku IV ul. Sienkiewicza 9a, 09-100 Płońsk
Sąd Rejonowy Poznań–Stare Miasto w Poznaniu V ul. Młyńska 1a, 61-729 Poznań
Sąd Rejonowy Poznań–Stare Miasto w Poznaniu VI ul. Młyńska 1a, 61-729 Poznań
Sąd Rejonowy w Prudniku** V ul. Kościuszki 5, 48-200 Prudnik
Sąd Rejonowy w Pruszkowie VI ul. Kraszewskiego 22, 05-800 Pruszków
Sąd Rejonowy w Przasnyszu IV ul. Świerkowa 7, 06-300 Przasnysz
Sąd Rejonowy w Przemyślu VI ul. Konarskiego 6, 37-700 Przemyśl
Sąd Rejonowy w Przeworsku* V ul. Stepkiewicza 2, 37-200 Przeworsk
Sąd Rejonowy w Przeworsku, Wydział Zamiejscowy w Sieniawie* VI Rynek 1, 37-530 Sieniawa
Sąd Rejonowy w Przysusze** V ul. Skarbowa 3, 26-400 Przysucha
Sąd Rejonowy w Pszczynie V ul. Bogedaina 14, 43-200 Pszczyna
Sąd Rejonowy w Puławach V ul. Lubelska 7, 24-100 Puławy
Sąd Rejonowy w Pułtusku** IV Rynek 37, 06-100 Pułtusk
Sąd Rejonowy w Raciborzu V ul. Nowa 29, 47-400 Racibórz
Sąd Rejonowy w Radomiu VI ul. Żeromskiego 43/ 45, 26-600 Radom
Sąd Rejonowy w Radomsku V ul. Tysiąclecia 3, 97-500 Radomsko
Sąd Rejonowy w Radziejowie* IV ul. Brzeska 20, 88-200 Radziejów
Sąd Rejonowy w Radzyniu Podlaskim** IV ul. Kardynała Wyszyńskiego 5, 21-300 Radzyń Podlaski
Sąd Rejonowy w Rawie Mazowieckiej V ul. Kościuszki 17, 96-200 Rawa Mazowiecka
Sąd Rejonowy w Rawiczu** V ul. Ignacego Buszy 1, 63-900 Rawicz
Sąd Rejonowy w Ropczycach** V ul. Słowackiego 7, 39-100 Ropczyce
Sąd Rejonowy w Rudzie Śląskiej** V ul. Czarnoleśna 18, 41-709 Ruda Śląska
Sąd Rejonowy w Rybniku** VII ul. Piłsudskiego 33, 44-200 Rybnik
Sąd Rejonowy w Rykach** IV ul. Kościuszki 15, 08-500 Ryki
Sąd Rejonowy w Rypinie** IV ul. Warszawska 42, 87-500 Rypin
Sąd Rejonowy w Rzeszowie VII ul. Kustronia 4, 35-303 Rzeszów
Sąd Rejonowy w Rzeszowie, Wydział Zamiejscowy w Tyczynie** VIII Rynek 18, 36-020 Tyczyn
Sąd Rejonowy w Sandomierzu V ul. Kościuszki 2a, 27-600 Sandomierz
Sąd Rejonowy w Sanoku V ul. Kościuszki 5, 38-500 Sanok
Sąd Rejonowy w Sejnach* IV ul. Konarskiego 23B, 16-500 Sejny
Sąd Rejonowy w Siedlcach VI ul. Biskupa I. Świrskiego 17, 08-110 Siedlce
Sąd Rejonowy w Siedlcach, Wydział Zamiejscowy w Łosicach** VIII ul. Szpitalna 2, 08-200 Łosice
Sąd Rejonowy w Siemianowicach Śląskich** IV ul. Chorzowska 14, 41-106 Siemianowice Śląskie
Sąd Rejonowy w Sieradzu VI al. Zwycięstwa 1, 98-200 Sieradz
Sąd Rejonowy w Sierpcu IV ul. Wiosny Ludów 1, 09-200 Sierpc
Sąd Rejonowy w Skarżysku-Kamiennej** V ul. Sikorskiego 20, 26-110 Skarżysko-Kamienna
Sąd Rejonowy w Skierniewicach VII ul. Reymonta 12/14, 96-100 Skierniewice
Sąd Rejonowy w Sławnie* IV ul. Wojska Polskiego 8, 76-100 Sławno
Sąd Rejonowy w Słubicach* V ul. Mickiewicza 3, 69-100 Słubice
Sąd Rejonowy w Słupcy** V ul. Armii Krajowej 2, 62-400 Słupca
Sąd Rejonowy w Słupsku VII ul. Kilińskiego 43, 76-200 Słupsk
Sąd Rejonowy w Sochaczewie V ul. 1 Maja 7, 96-500 Sochaczew
Sąd Rejonowy w Sokołowie Podlaskim** IV ul. Ks. Bosco 3, 08-300 Sokołów Podlaski
Sąd Rejonowy w Sokółce** IV ul. Marsz. Józefa Piłsudskiego 7, 16-100 Sokółka
Sąd Rejonowy w Sopocie** IV ul. 1 Maja 10, 81-967 Sopot
Sąd Rejonowy w Sosnowcu* VI ul. Kaliska 7, 41-200 Sosnowiec
Sąd Rejonowy w Stalowej Woli VI ul. Energetyków 11a, 37-450 Stalowa Wola
Sąd Rejonowy w Starachowicach* V ul. Staszica 12, 27-200 Starachowice
Sąd Rejonowy w Stargardzie Szczecińskim V ul. Wojska Polskiego 17-19, 
 
73-110 Stargard Szczeciński
Sąd Rejonowy w Stargardzie Szczecińskim, Wydział Zamiejscowy w Pyrzycach VI ul. Staromiejska 3, 74-200 Pyrzyce
Sąd Rejonowy w Starogardzie Gdańskim* V ul. Kościuszki 13, 83-200 Starogard Gdański
Sąd Rejonowy w Staszowie* V ul. Kościuszki 2, 28-200 Staszów
Sąd Rejonowy w Strzelcach Krajeńskich* V Rynek 2-3, 66-500 Strzelce Krajeńskie
Sąd Rejonowy w Strzelcach Opolskich* V ul. Opolska 11, 47-100 Strzelce Opolskie
Sąd Rejonowy w Strzelinie* V ul. Kamienna 1, 57-100 Strzelin
Sąd Rejonowy w Strzyżowie* V ul. 8 Marca 9, 38-100 Strzyżów
Sąd Rejonowy w Suchej Beskidzkiej* IV ul. Mickiewicza 11, 34-200 Sucha Beskidzka
Sąd Rejonowy w Sulęcinie* V ul. Kościuszki 30, 69-200 Sulęcin
Sąd Rejonowy w Suwałkach VI ul. Waryńskiego 45, 16-400 Suwałki
Sąd Rejonowy w Szamotułach* V al. 1 Maja 5a, 64-500 Szamotuły
Sąd Rejonowy w Szamotułach, Wydział Zamiejscowy w Międzychodzie** --- ul. Sikorskiego 22, 64-400 Międzychód
Sąd Rejonowy Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie X pl. Żołnierza Polskiego 16, 70-952 Szczecin
Sąd Rejonowy Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie, Wydział Zamiejscowy w Policach** XI ul. Tanowska 8, 72-010 Police
Sąd Rejonowy w Szczecinku* V ul. Bohaterów Warszawy 42, 78-400 Szczecinek
Sąd Rejonowy w Szczytnie** V ul. Sienkiewicza 8, 12-100 Szczytno
Sąd Rejonowy w Szubinie** IV pl. Wolności 4, 89-200 Szubin
Sąd Rejonowy w Szydłowcu** V pl. Marii Konopnickiej 7, 26-500 Szydłowiec
Sąd Rejonowy w Śremie** V ul. Franciszkańska 4, 63-100 Śrem
Sąd Rejonowy  w Środzie Wielkopolskiej** V Stary Rynek 6, 63-000 Środa Wielkopolska
Sąd Rejonowy w Środzie Śląskiej** V ul. Św. Andrzeja 3, 55-300 Środa Śląska
Sąd Rejonowy w Świdnicy V ul. Okulickiego 2-4, 58-100 Świdnica
Sąd Rejonowy w Świebodzinie* V ul. Wałowa 11, 66-200 Świebodzin
Sąd Rejonowy w Świebodzinie, Wydział Zamiejscowy w Sulechowie** VII al. Niepodległości 9, 66-100 Sulechów
Sąd Rejonowy w Świeciu* V ul. Sądowa 12, 86-100 Świecie
Sąd Rejonowy w Świnoujściu** V ul. Paderewskiego 6, 72-600 Świnoujście
Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu VI ul. Sienkiewicza 27, 39-400 Tarnobrzeg
Sąd Rejonowy w Tarnowie VI ul. J. Dąbrowskiego 27, 33-100 Tarnów
Sąd Rejonowy w Tarnowie, Wydział Zamiejscowy w Tuchowie** IX ul. Chopina 5, 33-170 Tuchów
Sąd Rejonowy w Tarnowskich Górach** V ul. Opolska 24, 42-600 Tarnowskie Góry
Sąd Rejonowy w Tczewie** IV ul. Kołłątaja 6, 83-110 Tczew
Sąd Rejonowy w Tomaszowie Lubelskim IV ul. Lwowska 55, 22-600 Tomaszów Lubelski
Sąd Rejonowy w Tomaszowie Mazowieckim V ul. I. Mościckiego 9, 97-200 Tomaszów Mazowiecki
Sąd Rejonowy w Toruniu VI ul. Fosa Staromiejska 12/14, 87-100 Toruń
Sąd Rejonowy w Trzciance** V ul. Staszica 3, 64-980 Trzcianka
Sąd Rejonowy w Trzciance, Wydział Zamiejscowy w Czarnkowie** VI ul. Ppłk. Zdzisława Orłowskiego 1, 64-700 Czarnków
Sąd Rejonowy w Trzebnicy IV ul. Parkowa 4, 55-100 Trzebnica
Sąd Rejonowy w Tucholi** IV ul. Świecka 28, 89-500 Tuchola
Sąd Rejonowy w Tucholi, Wydział Zamiejscowy w Sępólnie Krajeńskim** V ul. Wojska Polskiego 22, 89-400 Sępólno Krajeńskie
Sąd Rejonowy w Turku** V ul. Legionów Polskich 4, 62-700 Turek
Sąd Rejonowy w Tychach V ul. Budowlanych 33, 43-100 Tychy
Sąd Rejonowy w Wadowicach V ul. Żwirki i Wigury 9, 34-100 Wadowice
Sąd Rejonowy w Wałbrzychu VII ul. Słowackiego 11, 58-300 Wałbrzych
Sąd Rejonowy w Wałczu* V ul. Sądowa 2, 78-600 Wałcz
Sąd Rejonowy dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie VI al. Solidarności 58, 00–240 Warszawa
Sąd Rejonowy dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie VII al. Solidarności 58, 00–240 Warszawa
Sąd Rejonowy dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie IX al. Solidarności 58, 00–240 Warszawa
Sąd Rejonowy dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie X al. Solidarności 58, 00–240 Warszawa
Sąd Rejonowy dla Warszawy Mokotowa w Warszawie XIII al. Solidarności 58, 00–240 Warszawa
Sąd Rejonowy dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie XV al. Solidarności 58, 00–240 Warszawa
Sąd Rejonowy w Wąbrzeźnie* V ul. Wolności 19, 87-200 Wąbrzeźno
Sąd Rejonowy w Wągrowcu** V ul. Kościuszki 18, 62-100 Wągrowiec
Sąd Rejonowy w Wejherowie IV ul. Sobieskiego 239, 84-200 Wejherowo
Sąd Rejonowy w Wejherowie, Wydział Zamiejscowy w Pucku** V ul. 1 Maja 15, 84-100 Puck
Sąd Rejonowy w Węgrowie V ul. Przemysłowa 20, 07-100 Węgrów
Sąd Rejonowy w Wieliczce III ul. Janińska 25, 32-020 Wieliczka
Sąd Rejonowy w Wieliczce, Wydział Zamiejscowy w Niepołomicach* VII ul. Zamkowa 5, 32-005 Niepołomice
Sąd Rejonowy w Wieliczce, Wydział Zamiejscowy w Skawinie V ul. Mickiewicza 21, 32-050 Skawina
Sąd Rejonowy w Wieluniu V pl. Jagielloński 1, 98-300 Wieluń
Sąd Rejonowy w Wieluniu, Wydział Zamiejscowy w Pajęcznie** VII ul. Sienkiewicza 12, 98-330 Pajęczno
Sąd Rejonowy we Włocławku VI ul. Kilińskiego 20, 87-800 Włocławek
Sąd Rejonowy we Włodawie** IV Rynek 10 a, 22-200 Włodawa
Sąd Rejonowy we Włoszczowie** IV ul. Kusocińskiego 11, 29-100 Włoszczowa
Sąd Rejonowy w Wodzisławiu Śląskim** V ul. 26 Marca 44, 44-300 Wodzisław Śląski
Sąd Rejonowy w Wolsztynie** V ul. Poniatowskiego 5, 64-200 Wolsztyn
Sąd Rejonowy w Wołominie IV ul. Prądzyńskiego 3A, 05-200 Wołomin
Sąd Rejonowy w Wołowie V ul. Mikołaja Reja 11, 56-100 Wołów
Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu IV ul. Komandorska 16, 50-022 Wrocław
Sąd Rejonowy we Wrześni* IV ul. Jana Pawła II 10, 62-300 Września
Sąd Rejonowy we Wschowie** IV Plac Kosynierów 1C, 67-400 Wschowa
Sąd Rejonowy w Wysokiem Mazowieckiem* IV ul. Ludowa 44, 18-200 Wysokie Mazowieckie
Sąd Rejonowy w Wyszkowie IV ul. Kościuszki 50, 07-200 Wyszków
Sąd Rejonowy w Zabrzu VI ul. 3 Maja 21, 41-800 Zabrze
Sąd Rejonowy w Zakopanem* V ul. Gimnazjalna 13, 34-500 Zakopane
Sąd Rejonowy w Zambrowie** V al. Wojska Polskiego 56, 18-300 Zambrów
Sąd Rejonowy w Zamościu VI ul. Akademicka 1, 22-400 Zamość
Sąd Rejonowy w Zawierciu* V ul. Paderewskiego 32, 42-400 Zawiercie
Sąd Rejonowy w Ząbkowicach Śląskich** V ul. Krzywa 4, 57-200 Ząbkowice Śląskie
Sąd Rejonowy w Zduńskiej Woli* V ul. Żeromskiego 19, 98-220 Zduńska Wola
Sąd Rejonowy w Zgierzu* V ul. Sokołowska 6, 95-100 Zgierz
Sąd Rejonowy w Zgorzelcu V ul. Poniatowskiego 2, 59-900 Zgorzelec
Sąd Rejonowy w Zielonej Górze VI pl. Słowiański 2, 65-069 Zielona Góra
Sąd Rejonowy w Złotoryi* V ul. Kolejowa 3, 59-500 Złotoryja
Sąd Rejonowy w Złotowie* IV ul. Konopnickiej 15, 77-400 Złotów
Sąd Rejonowy w Zwoleniu IV ul. Moniuszki 6, 26-700 Zwoleń
Sąd Rejonowy w Zwoleniu, Wydział Zamiejscowy w Pionkach* VI ul. Jana Pawła II 19, 26-670 Pionki
Sąd Rejonowy w Żaganiu* V ul. Szprotawska 3, 68-100 Żagań
Sąd Rejonowy w Żarach** V ul. Spokojna 20, 68-200 Żary
Sąd Rejonowy w Żninie** d IV ul. Sądowa 2, 88-400 Żnin
Sąd Rejonowy w Żorach V al. Jana Pawła II 15, 44-244 Żory
Sąd Rejonowy w Żyrardowie V ul. Radziejowska 1, 96-300 Żyrardów
Sąd Rejonowy w Żywcu V ul. Kościuszki 39, 34-300 Żywiec

 

Przeglądarka on-line
Zamów odpis
Informacje
Cennik
Regulamin
Kontakt
Polityka Prywatności

tagi: - odpis z księgi wieczystej, wypis z księgi wieczystej, elektroniczne księgi wieczyste, wyciąg z księgi wieczystej, EKW, odpisy KW, wypis z KW, odpis księgi wieczystej