Elektroniczne Księgi Wieczyste Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Lublin, Katowice, Szczecin, Toruń, Łódź, Słupsk, Zielona Góra, Gliwice, Chorzów, Zabrze, Bytom, Białystok, Olsztyn, Rzeszów, Przemyśl, Wałbrzych, Grudziądz, Bydgoszcz, Wołomin, Piaseczno, Pruszków, Łomianki, Legionowo, Mińsk Mazowiecki, Grodzisk Mazowiecki, Gdynia, Koszalin, Kołobrzeg, Wejherowo, Piła, Konin, Bielsko Biała, Zakopane, Cieszyn, Zamość, Stalowa Wola, Sanok, Wałbrzych, Jarocin, Chrzanów, Piotrków Trybunalski, Pabianice, Mrągowo, Olecko, Kwidzyń, Malbork, Kłodzko, Zielona Góra, Jelenia Góra, Kalisz, Krosno, Kielce, Radom, Puławy, Biała Podlaska, Świdnik, Ostrołęka, Siedlce, Przasnysz, Wyszków, Sieradz, Końskie, Wieliczka, Bochnia, Tarnów, Tarnobrzeg, Olkusz, Sosnowiec, Krasnystaw, Pabianice, Pińczów, Lębork, Nowy Sącz, Jastrzębie Zdrój, Kędzierzyn Koźle, Bielsk Podlaski, Siemiatyczne, Krzeszowice, Słomniki, Proszowice, Płock, Płońsk, Starachowice, Ostrowiec Świętokrzyski, Wyszków, Zwoleń, Żyrardów, Wesoła, Wola, Śródmieście, Białołęka, Żoliborz, Ursynów, Ursus, Włochy, Praga, Ochota, Mokotów, Bielany, Wawer, Wilanów
 
 


księgi wieczyste

Sądowe Odpisy ksiąg wieczystych z pieczęciami z całej POLSKI z dostawą na wskazany adres !

.
Odpis z Księgi Wieczystej można zamówić przez Internet wypełniając poniższy formularz lub udać się osobiście do Sądu Wydziału CIKW wydającego odpisy.

Odpis Księgi Wieczystej z Sądu bez osobistej wizyty w Wydziale KW !

Odpisy są pobierane z Sądu na podstawie starych i nowych elektronicznych numerów ksiąg wieczystych

  Odpisy z Księgi Wieczystej

Opłata sądowa Koszt usługi Księgi Wieczyste - sądowe odpisy z pieczęciami.
  Odpis zwykły Księgi Wieczystej
 

30,00 zł

 

20,00 zł

  Odpis zupełny Księgi Wieczystej
 

60,00 zł

 

20,00 zł

Podane ceny netto - do cen należy doliczyć 23%VAT

Cena oryginalnego odpisu z księgi wieczystej z Sądu pobieranego w wersji papierowej zawiera:

Koszt opłaty sądowej, koszt usługi uzyskania odpisu z sądu (złożenie wniosku, odebranie oryginału w wersji papierowej z sądu).

Oferowane odpisy ksiąg wieczystych są dokumentem prawnym gdyż są pobierane z Sądu z pieczęciami. Odpis zatem można złożyć w Urzędzie, Banku lub u Notariusza

Wpis do księgi wieczystej - hipoteki, spadkobierców, użytkowanie wieczyste  
Przygotowanie elektronicznego wniosku z możliwością złożenia dokumentów w sądzie  
 

Jeśli jesteś zainteresowany wpisem do księgi wieczystej odwiedź stronę: www.wpisy.com.pl

Odpisy z Księgi Wieczystej KW uzyskujemy z całej Polski z Wydziału Ksiąg Wieczystych, w którym został wprowadzony elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych - są to odpisy w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis. Uzyskane odpisy księgi wieczystej pobrane z sądu są dokumentem prawnym, które można złożyć do Banku, Notariusza, Urzędu, Umów sprzedaży/najmu. Dzięki Nam nie tracisz czasu w kolejkach w sądzie - odpis księgi wieczystej pobierzemy za Ciebie  i wyślemy na wskazany adres pocztą lub kurierem w ciągu 24h.

Odpis zwykły Księgi Wieczystej - zawiera ostatni stan wpisów w Księdze Wieczystej, wzmianki o wnioskach (odpis zwykły potrzebny jest np. do Banku, kancelarii notarialnej aby sprawdzić aktualny stan nieruchomości.)

Odpis zupełny Księgi Wieczystej - zawiera wzmianki o zmianach w Księdze Wieczystej oraz zmiany adresu oraz właścicieli nieruchomości od czasu migracji księgi wieczystej do systemu Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych.

Księgi Wieczyste prowadzi się w celu ustalenia prawnego stanu nieruchomości. Księgi wieczystej zakłada i prowadzi się dla nieruchomości, które nie mają ksiąg wieczystych albo których księgi wieczyste zaginęły lub uległy zniszczeniu. Księgi wieczyste mogą być także prowadzone w celu ustalenia prawnego lokalu mieszkalnego, spółdzielczego prawa do lokalu użytkowego i prawa do domu rodzinnego w spółdzielni mieszkaniowej. Księgi wieczyste są jawne i ogólnodostępne w Sądach prowadzących rejestr księgi wieczystej. Księgi Wieczyste występują obecnie w formie papierowej oraz elektronicznej czyli przepisanej do systemu informatycznego. Odpis z Księgi wieczystej elektronicznej wydawany jest w wersji papierowej i posiada pieczęć sądu. Księga wieczysta zawiera cztery działy, podzielone na rubryki i pola. Rubryki i pola mogą być podzielone odpowiednio na podrubryki i podpola. Pole księgi wieczystej oznacza się niepowtarzalnym numerem składającym się z czterech części określających odpowiednio: dział księgi wieczystej, rubrykę, podrubrykę i numer kolejny pola w ramach podrubryki. Jeżeli dana rubryka nie jest podzielona na podrubryki, trzecią częścią numeru jest cyfra "0". Podpola danego pola oznacza się kolejnymi literami alfabetu. W takiej samej strukturze przechowuje się w systemie informatycznym także dane dotyczące oznaczenia księgi wieczystej.

Oznaczenie księgi wieczystej:

Elektroniczny numer księgi wieczystej - np. WA3M/00111111/1

Stary numer księgi wieczystej - np. KW 11111

Rodzaje księgi wieczystej:

- księgi wieczyste gruntu (działki, drogi dojazdowe, grunt pod budynkiem użytkowym

- księgi wieczyste na lokal niemieszkalny (garaż w hali garażowej, wolnostojący garaż, wolno stojące zabudowania, magazyny)

- księgi wieczyste na lokal mieszkalny (lokal mieszkalny w bloku, kamienicy)

Gdzie znaleźć numer Księgi Wieczystej ?

- w akcie notarialnym sprzedaży gruntu, lokalu mieszkalnego na rynku pierwotnym

- na zawiadomieniu z sądu o założeniu księgi wieczystej (np. księgi wieczystej na wyodrębniony lokal  mieszkalny w bloku, księgi wieczystej na garaż w hali garażowej, udział w gruncie - droga dojazdowa, na wypisie z rejestru gruntów z Urzędu Gminy )

Gdzie można ustalić numer Księgi Wieczystej ?

- numer księgi wieczystej można ustalić osobiście w Wydziale Geodezji Urzędu Gminy przynależnej nieruchomości.

Numer Elektronicznej Księgi Wieczystej

Numer nowej księgi wieczystej składa się z czteroznakowego kodu Wydziału Ksiąg Wieczystych, znaku ukośnika, 8. cyfr numeru księgi wieczystej, ukośnika i cyfry kontrolnej przyporządkowywanej automatycznie przez system.
Przykładowy numer Nowej Księgi Wieczystej:

WA1W/ 00045678/ 9.

Gdzie:
„WA1W” to kod Wydziału Ksiąg Wieczystych w Wołominie
„45678” to przykładowy numer papierowej księgi wieczystej uzupełniony trzema zerami tak by razem tworzył ciąg ośmiu cyfr.
„9” to cyfra kontrolna przyporządkowywana automatycznie przez system do numeru księgi i wydziału


Kody wydziału Ksiąg Wieczystych wydającego elektroniczne Księgi wieczyste:

 

Z nami uzyskasz odpis taki jaki potrzebujesz ! -  Jeśli nie jesteś pewny podanego numeru księgi możemy to sprawdzić wystarczy podać dane nieruchomości, której ma dotyczyć księga.

Oferowany odpis księgi wieczystej jest dokumentem prawnym, który można złożyć w Urzędzie, Banku lub u Notariusza, który posiada pieczęć sądową organu wydającego odpis KW.

Ustawa o księgach wieczystych i hipotece - więcej >>

Odpisy ksiąg wieczystych według ostatniego stanu wpisów wydaje się na podstawie złożonego zamówienia. Dla prowadzenia ksiąg wieczystych w systemie informatycznym, Ministerstwo Sprawiedliwości utworzyło centralną bazę danych ksiąg wieczystych, stanowiącą ogólnokrajowy zbiór ksiąg wieczystych prowadzonych w tym systemie.

 

Ostatnia aktualizacja strony: 23.10.2013r.

Przeglądarka on-line
 
Zamów odpis
 
Informacje
 
Cennik
 
Regulamin
 
Kontakt
 
Polityka Prywatności
 

tagi: odpis księgi wieczystej, wypis księgi wieczystej, odpisy ksiąg wieczystych, wypis z księgi wieczystej, księgi wieczyste Warszawa, odpis z księgi wieczystej, księga wieczysta odpisy, księgi wieczyste odpis, odpisy księgi wieczystej, wyciąg z księgi wieczystej, zaświadczenie z ksiąg wieczystych, odpisy kw, odpis z kw, księgi wieczyste przez internet on-line, elektroniczne księgi wieczyste przeglądarka, www.elektronicznaksiegawieczysta.pl, wypis z księgi wieczystej. Odpis zwykły księgi wieczystej, odpis zupełny księgi wieczystej, zaświadczenie o zamknięciu księgi wieczystej - cena, koszt, opłaty sądowe każdego z dokumentów.